Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Het schilderij heeft een mooie uitstraling. Het werk is verdoekt en heeft daarbij enkele kneuzingen opgelopen. Niet hinderlijk in het totaalbeeld. De lijst is van hout met stof aan de binnenzijde . De verf heeft op een aantal plaatsen losgelaten (aan de zijkanten). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren kan ook worden afgehaald in amsterdam parkeren voor de deur, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Stavoren Kan ook worden afgehaald in Amsterdam Parkeren voor de deur, Nederland |
Starttijd | 2-12-2022 om 11:47 |
Eindtijd | 16-12-2022 om 21:52 |