Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 7 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 543 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
3 Espresso / Koffie kop en schotels van aardewerk van de Nederlandse, Drenthse kunstenaar en pottenbakker Freek Berends (1945).
-Aan de onderzijde met de hand gesigneerd en genummerd.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Kopjes: Hoogte, ca. 6 cm. Doorsnede, 6 cm.
Schotels: Doorsnede, ca. 11,5 cm. Hoogte, 2 cm.
-Gewicht kop en schotels: respectievelijk 170, 173 en 200 gram.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar:
Freek Berends, geboren in 1945 in Hoogeveen (Drenthe), komt uit een familie van postbestellers en werkte tot zijn diensttijd in het Harde als postbesteller.
-Opleiding: Tijdens zijn diensttijd (1965/1966) volgde hij lessen bij de pottenbakker Frans Slot (1909-1974) uit Epe.
Hij begon een pottenbakkerij in Hoogeveen en later in Echten (gemeente De Wolden).
-Werkzaam als pottenbakker van ca. 1969-1998. Van 1998-2010 had Freek Berends een galerie in Echten.
( Voor meer informatie over deze kunstenaar: www.capriolus.nl/nl/content/berends-freek )
-De 3 kop en schotels kunnen afgehaald worden in Amsterdam.
-De 3 kop en schotels kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 31-1-2021 om 15:03 |
Eindtijd | 4-3-2021 om 8:15 |