FA. (4)

Freek van den Berg - fijnproever

Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!
Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!Freek van den Berg - fijnproever kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Kunsterfgoed

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Freek van den Berg (1918-2000)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig humoristisch werk van Freek van den Berg gestoken in een mooie lijst met passe partout.
Klaar om zo opgehangen te worden.

Freek van den Berg behoort tot de groep Fauvisten en was een van de laatste Nederlandse schilders die op deze expressieve en kleurrijke wijze werkte.

De kleuren van deze aquarel zijn bijzonder mooi. Het geheel is gestoken in een mooie lijst met een professionele bijpassende passe partout.

Freek van den Berg (1918-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunsterfgoed

verkochte items
40 cm
50 cm
27 cm
37 cm
Starttijd:13-12-2021 om 09:51
Eindtijd:21-12-2021 om 21:38
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieZuidlaren, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa