Jaartal | 1950 |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Linksonder gesigneerd met Freek v/d Berg. Rond 1950 door mijn opa gekocht
op een veiling in Utrecht van kunstenaarsvereniging Kunstliefde. In
oorspronkelijke (maar beschadigde) lijst. Op de achterzijde staan wat aantekeningen van mijn opa (Piet van Kesteren) over het schilderijtje.
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het paneel zit in de originele lijst maar deze is iets beschadigd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland |
Starttijd | 5-5-2023 om 11:34 |
Eindtijd | 14-5-2023 om 21:10 |
Objectlocatie | Almere, Nederland |