Freerk Los - Haute Savoie - Droge naald ets - Verkocht

Freerk Los - Haute Savoie - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 20!
Freerk Los - Haute Savoie - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 20!Freerk Los - Haute Savoie - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 20!Freerk Los - Haute Savoie - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 20!
  • Freerk Los (1917-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Droge naald ets door Freerk Los
Voorstelling van een landschap in de Haute Savoie
Losbladig, beeldmaat 7,5x9,5, bladmaat 20x24
Gesigneerd in potlood m.o. 'Fr. Los'
Gedateerd in potlood r.o. '1960'
Annotatie op achterzijde 'Haute Savoie'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Lichte vouwstrepen buiten de voorstelling.

Freerk Los (1917-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
9.5 cm
7.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-09-2018 om 12:21
Eindtijd:30-09-2018 om 11:20
M_artisca
28 sep. / 12:18
€ 20