Hand geblazen groene kristallen wijnkaraf met blank kristallen stopper voorzien van hand geslepen decor van wijnranken, uitgevoerd bij Egermann uit Tsjechie. In zeer goede onbeschadigde conditie. Licht vuil op de bodem. Gesigneerd aan de achterzijde met een ets merk welke wel vrij klein is en moeilijk leesbaar. Verder op de achterzijde voorzien van een gepolijst pontil merk.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00