Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSTIE SLECHTS 25EX!!! - Verkocht

Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSTIE SLECHTS 25EX!!! kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Friedrich Geiler (1946)
Jaartal2021
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Prachtige grote kleurengiclee van Friedrich Geiler uit 2021.

Afmeting blad   85 x 61 cm in nieuwstaat.

Het werk is gedrukt op Hahnemuhle Velvet papier.

Handgesigneerd en genummerd  oplage  25 ex.

Friedrich Geiler (1946)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (34)

1980 verkochte items
85 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-06-2022 om 08:55
Eindtijd:12-06-2022 om 22:09
Cimelia
09 jun. / 01:48
€ 75