Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Herman Brood - Zeefdruk: Casino
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 2-6-2022 om 8:55 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 22:09 |