Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 - Verkocht

Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Friedrich Gräsel - "Komposition" - Lithografie- Handgesigneerd - 1976 kopen? Bied vanaf 35!

Friedrich Gräsel

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Friedrich Gräsel
GesigneerdHandgesigneerd

Friedrich Gräsel - "Komposition"

Lithografie

Handgesigneerd

Handgenummerd V/L (5/50)

Oplage: L

1976

Blad: 72,0 x 58,0 cm
Motief: 62,0 x 40,0 cm

In goede staat

Friedrich Gräsel

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-10-2016 om 23:40
Eindtijd:25-10-2016 om 20:40
26051
25 okt. / 20:34
€ 35