Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Nauwkeurige, direct herkenbare compositie van de in 2019 overleden Duitse kunstenaar Friedrich Meckseper. Hij was zijn hele leven geïnteresseerd in technologie en werd beïnvloed door onder meer Leonardo da Vinci. Mechanische ammoniet is een vaak terugkerend element in zijn kunst.
Aquatint ets op Rives papier, gesigneerd, gedateerd ('84) en genummerd (69/100) in potlood. In zeer goede staat; Het enige dat op het werk kan worden bekritiseerd, zijn enkele vouwen op de witte rand onderaan. Het werk is fantastisch wanneer het is ingelijst met een passe-partout.
Afmetingen: 66 cm x 51 cm (blad), 51 cm x 28 cm (afbeelding)
Na aankoop kan de ets worden afgehaald in Diemen (nabij het Kunstveiling kantoor in Nederland) of goed verpakt en aangetekend verzonden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-4-2022 om 17:19 |
Eindtijd | 10-7-2022 om 14:54 |