Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Prachtige prent van friedrich meceper (1936... Overleden 2019 | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijhe, Nederland |
Objectlocatie | Wijhe, Nederland |
Starttijd | 23-10-2022 om 12:07 |
Eindtijd | 21-3-2023 om 14:39 |