In opdracht geveild:
Mooie kluerenlitho van Friso ten Holt. In perfecte staat op mooi handgeschept papier.
Titel: Zwemmers
Jaartal: 1966
Afmetingen: 79cm x 53cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 104/190
Uitgave Prent 190 (Met blindmerk)
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Garantie:
Informatie: