Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19/190 |
Conditie | Redelijk | ||
De voorstelling is in redelijke staat. Er zitten wat kreukels op de voorstelling en op de randen. Aan de linker zijkant zit een scheurtje op de rand. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-1-2020 om 17:06 |
Eindtijd | 7-2-2020 om 20:01 |