Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho uit 1953, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Eigen druk linksonder.
Beeldmaat 40 x 57,5 cm. Bladmaat 51 x 65 cm. Losbladig. Twee kleine scheurtjes aan buitenkant marge.
Friso ten Holt is geboren in frankrijk in 1921 en overleden te Callantsoog in 1997.
Starttijd | 6-6-2016 om 9:25 |
Eindtijd | 22-6-2016 om 17:01 |