Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Bekend werk van Friso ten Holt, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (30/190). In zeer goede conditie; wat kreukjes in de (zeer ruime) marge, maar beeld een en ruime marge eromheen zijn in uitstekende conditie.
Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 42cm x 33cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 28-5-2021 om 10:39 |
Eindtijd | 11-6-2021 om 21:42 |