Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende litho van Friso ten Holt uit 1967, uitgegeven door Prent 190. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (39/190). In redelijk goede conditie, er zitten wat kreukjes en ouderdomsvlekjes in het blad. Goed ingelijst met passe-partout zijn die voor het grootse gedeelte buiten het beeld.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 34cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Starttijd | 12-8-2015 om 14:24 |
Eindtijd | 22-8-2015 om 21:24 |