Frits Giltay - 6541 - Aan het water in het voorjaar

Frits Giltay - 6541 - Aan het water in het voorjaar kopen? Bied vanaf 850!
Frits Giltay - 6541 - Aan het water in het voorjaar kopen? Bied vanaf 850!Frits Giltay - 6541 - Aan het water in het voorjaar kopen? Bied vanaf 850!
  • Frits Giltay (1907-1970)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst36.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Giltay, aan het water in het voorjaar, olie op board, r.o. gesigneerd, boardmaat 30x40, lijstmaat 36,5x47.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Drager is gebobbeld, verf vertoont scheurtjes, vergeelde vernis, oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil, slijtschade door de tijd.

Frits Giltay (1907-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
47 cm
36.5 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:15-10-2019 om 15:41
Eindtijd:27-10-2019 om 18:26
Openingsbod € 850
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier