Frits Hubeek - C1231-1, boerderijen langs de waterkant - Verkocht

Frits Hubeek - C1231-1, boerderijen langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!
Frits Hubeek - C1231-1, boerderijen langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Frits Hubeek - C1231-1, boerderijen langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Frits Hubeek - C1231-1, boerderijen langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!
  • Frits Hubeek (1884-1952)
Jaartal1918
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst44.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
c1231Frits HubeekBoerderijen aan een vaartolie op doekl.o. gesigneerd en gedateerd: 1918
Ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

vernis licht verkleurd en vervuild door de tijd lijst beschadiging rechterbovenhoek

Frits Hubeek (1884-1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
58 cm
44.5 cm
47.5 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:06-09-2018 om 00:51
Eindtijd:16-09-2018 om 22:52
LloydKunstDesign
16 sep. / 22:46
€ 150