Frits Hubeek, Koenemolen Amstelveen 1917, olieverf op doek, 35 x 45, ro gesign

Frits Hubeek, Koenemolen Amstelveen 1917, olieverf op doek, 35 x 45, ro gesign kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Frits Hubeek (1884-1952)

Top Haagse school: Bijzonder schilderij van de Haarlemse schilder Frits Hubeek, die de Koenemolen aan het eind van de Bosbaan te Amsterdam, die in 1919 afbrandde, in 1917 schilderde. Het schilderij dat ro is gesigneerd, is in zeer goede staat en heeft een prachtige bijpassende lijst.

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:24-08-2014 om 20:29
Eindtijd:31-08-2014 om 20:29

Jeanefils
31 aug. / 20:21
€ 275