Frits Kloppers - Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes - Verkocht

Frits Kloppers - Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes kopen? Bied vanaf 20!
  • Frits Kloppers (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage73/150
Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes Afbeelding 9x15cm papiermaat 20x30cm

Frits Kloppers (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jabelart
FA. (1)

Lid sinds 2018
7 verkochte items
20 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-02-2019 om 17:40
Eindtijd:08-08-2019 om 22:29
BenTan
08 aug. / 21:35
€ 20