Jan Caspar Philips - Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk
Eduard Vijsma - Origineel olieverf schilderij Dode Boom
Johan Jacob Voskuil - Drinkende tijger - Litho
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere houtsnede door Frits Lensvelt
Voorstelling van een abstracte compositie waar een woning in te herkennen is
Losbladig, zichtmaat 18x48, bladmaat 26x64
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Lensvelt '61'
Annotatie en nummering l.o. '2/50' en 'tirage de l'artist'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 3-8-2015 om 20:19 |
Eindtijd | 10-8-2015 om 16:19 |