Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 140 x 160 cm (h x b) |
Incl. lijst | 143 x 163 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Frits Linnemann heeft in verleden op uitnodiging gewerkt als
“artist-in-residence” in Spanje. Daar heeft hij op klein formaat, schetsmatig,
schilderijen opgezet van het ruige landschap van Penaguila. Bij terugkomst in
zijn atelier in Rotterdam heeft hij dit op groot formaat uitgewerkt.
Er is nog
een tweede schilderij uit deze periode/serie.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Dit sfeervolle schilderij (in prima staat) heeft een eenvoudige (licht beschadigde) lijst. | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 16:41 |
Eindtijd | 1-8-2021 om 21:11 |