Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 - Verkocht

Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 kopen? Bied vanaf 25!
Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 kopen? Bied vanaf 25!Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 kopen? Bied vanaf 25!Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 kopen? Bied vanaf 25!Frits van der Zander - ets: Mars- 1980 kopen? Bied vanaf 25!
  • Frits van der Zander (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/8
Ets van Eduard van Zanden uit 1980. Titel: Mars. Afmetingen blad: H29 x B34.5 cm. Afmetingen afbeelding: H19 x b25,5 cm.  Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstnaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Het werk heeft ingelijst gezeten, want het is verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout. Goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Frits van der Zander (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
34.5 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-12-2018 om 12:33
Eindtijd:13-12-2018 om 21:28
jan1
12 dec. / 10:25
€ 25