Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 23 x 36 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 15-1-2021 om 14:10 |
Eindtijd | 14-3-2021 om 22:58 |