Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 61 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Frits van Eeden werd geboren op 13 maart 1944 in Tilburg en groeide op in Den-Haag.
Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam.
Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten waar hij een part-time
baan aangeboden kreeg door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida.
Zijn werken zijn op veel binnen- en buitenlandse tentoonstellingen te zien geweest o.a. in de
Verenigde Staten, Singapore, Engeland, St. Tropez, en Duitsland.
Frits van Eeden is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer en woont op dit moment in Nederland.
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 18-12-2019 om 12:28 |
Eindtijd | 29-12-2019 om 20:04 |