Grote pentekening van Frits van Eeden , unica OostIndische inkt Gesigneerd Jaar 1969 Ingelijst in zware lijst Is door glas gefotografeerd Afmetingen totaal 103x83cm Bij afhalen incl. de lijst Indien opsturen zonder lijst aangetekend
Goed
Geen beschadiging
Tot 2 kg.
€ 10,00