Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963

Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963 kopen? Bied vanaf 75!
Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963 kopen? Bied vanaf 75!Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963 kopen? Bied vanaf 75!Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963 kopen? Bied vanaf 75!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Frits van Eeden (1944)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1963
TechniekPen (Inkt)
DragerJapans Papier
StijlModern
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 x 46 cm (h x b)
Passe-partout50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening van Frits van Eeden. Jaar: 1963. Afmetingen incl passe-partout: H50 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H35 x b46cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Frits van Eeden (Tilburg, 1944) groeide op in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na drie jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een 'Best of Show' kreeg hij een parttime baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solotentoonstelling in het museum en een baan als leraar aan de academie. Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966, de Haagse kunstenaarsvereniging. Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer.


Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een driedimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar. Zijn werken zijn op veel binnen- en buitenlandse tentoonstellingen te zien geweest. Kom de kunstwerken van Frits van Eeden bekijken bij IQ Kunstuitleen en Galerie. De galerie en kunstuitleen van Nederland, voor particulieren en bedrijvenVerzenden/ophalen: 

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Conditie
ConditieGoed
In goede staat.
Transport
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland
VerzendenPakketpost
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Frits van Eeden (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
Lid sinds 2011
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (592)
65 cm
50 cm
46 cm
35 cm
Veilinggegevens
Starttijd1-8-2022 om 23:17
Eindtijd7-8-2022 om 19:16
Openingsbod € 75
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland