Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965

Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965 kopen? Bied vanaf 95!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 95,00

Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965 kopen? Bied vanaf 95!Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965 kopen? Bied vanaf 95!Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965 kopen? Bied vanaf 95!Frits Vanen A.J. van Nieuwenhuizen)- ingelijste gouache - 1965 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (211)
  • Frits Vanen (1933)
TypeTekening / Aquarel

Ingelijste gouache van Frits Vanen (A.J. van Nieuwenhuizen) uit 1965. Titel: bewegingsmotief. Afmetingen incl. lijst: h82 x b63,5 cm. Afmetingen werk: h63 x b48 cm. Met potlood linksboven gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

ZZABS

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:17-05-2017 om 16:31
Eindtijd:22-05-2017 om 20:31

edgarvanvelsen
19 mei / 14:45
€ 95