FROM-TO // ZEEFDRUK VAN HANS WAP - Verkocht

FROM-TO   //  ZEEFDRUK VAN HANS WAP kopen? Bied vanaf 40!
FROM-TO   //  ZEEFDRUK VAN HANS WAP kopen? Bied vanaf 40!FROM-TO   //  ZEEFDRUK VAN HANS WAP kopen? Bied vanaf 40!FROM-TO   //  ZEEFDRUK VAN HANS WAP kopen? Bied vanaf 40!FROM-TO   //  ZEEFDRUK VAN HANS WAP kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een levendige zeefdruk van Hans Wap in zeer goede staat.

Beeldformaat 60 x 43 cm op een blad van 76 x 56 cm. Losbladig. Met potlood gesigneerd en gedateerd (1995)

De prent kan vlak worden verzonden. Kosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-03-2016 om 13:53
Eindtijd:02-04-2016 om 14:53
JediArends
23 mrt. / 21:58
€ 40