Future- originele ets op hoogkwalitatief Somerset Radiant papier. UNICAAT!

Future- originele ets op hoogkwalitatief Somerset Radiant papier. UNICAAT! kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Pauline Wood

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
  • Pauline Wood
TypeTekening / Aquarel

Wij bieden u hier een originele ets in Franse inkt op Somerset Radiant wit papier. Het betreft een unikaat, GEEN reproduktie.

Pauline Wood  is een opkomende ster in de Engelse hedendaagse kunst, en al met veel prijzen onderscheiden.Haar techniek is ronduit indrukwekkend, perfekt in alle detail;

Echte insider-tip.

Afkomstig uit prive-collectie.

Afmetingen: totaal        ca 28x20cm

                    afbeelding ca 24x14cm

Pauline Wood

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:23-11-2014 om 01:36
Eindtijd:30-11-2014 om 01:36

Gnav
29 nov. / 22:36
€ 50