Gabriel Godard - Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd - Verkocht

Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Gabriël Godard: Kleurenlitho, Deux Femmes, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • Gabriel Godard (1933)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

* Fraaie gesigneerde kleurenlitho op BKF Rives papier van de Franse kunstenaar Gabriel Godard.

* Beeldmaat 45,5 x 60,5 cm. Papiermaat 56,5 x 75,5 cm.

* Van links naar rechts in potlood: 157/170 G. Godard

* Werk is in uitstekende conditie.

* Verzending is goed verpakt, aangetekend en verzekerd.

Info:

Gabriel Godard started painting in 1950 with many of

his initial works being figurative. Godard later changed his method and

style. He does not regard soon any more the subject but as one pretext

with the composition. His paintings since 1986 have been purely

abstract.

Godard is a very well listed School of Paris painter whose works have been acquired by the French government for the Musee d'Art Moderne de la Ville de Paris. Many of his works have won

prizes. Private collections include the United

States, Germany, Switzerland, England, Japan, Saudi Arabia, Belgium and

France.

Exhibitions:

David Findlay Galleries, New York

Galerie Romanet, Paris

Galerie M.C. Goinard, Paris

Art Expo, New York

Knott Galleries, San Francisco

Retrospective Palais de l'Europe, Le Touquet

Exposition Particuliére Patronée par le Ministre des Beaux Arts a Beauvoire Vendée

Gabriel Godard (1933)

Frans FransAmerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Strechgel
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd22-10-2017 om 16:12
Eindtijd5-11-2017 om 16:12