FA. (1)

Gaby Bovelander - Elektriciteit masten op Kootwijk

Gaby Bovelander - Elektriciteit masten op Kootwijk kopen? Bied vanaf 60!
Gaby Bovelander - Elektriciteit masten op Kootwijk kopen? Bied vanaf 60!Gaby Bovelander - Elektriciteit masten op Kootwijk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  BertH

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Gaby Bovelander (1931)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Gaby Bovelander. Mooi van compositie en kleurgebruik. Voor liefhebber en/of verzamelaar een gewild object.
ConditieRedelijk

Tekening is licht beschadigd

Gaby Bovelander (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BertH

Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:06-05-2022 om 22:33
Eindtijd:13-05-2022 om 22:16
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingWereldwijd