"Garbage" - lithografie, 12 ex.

"Garbage" - lithografie, 12 ex. kopen? Bied vanaf 29!
"Garbage" - lithografie, 12 ex. kopen? Bied vanaf 29!"Garbage" - lithografie, 12 ex. kopen? Bied vanaf 29!"Garbage" - lithografie, 12 ex. kopen? Bied vanaf 29!

Sergio Tangminio

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Sergio Tangminio
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie lithografie van de Italiaanse kunstenaar Sergio Tangminio. Slechts 12 exemplaren. Handgenummerd 4/12 en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie: 31,5 cm x 23,0 cm. Afmetingen blad: 49,5 cm x 35,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.

Sergio Tangminio

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items

Starttijd:30-11-2014 om 16:25
Eindtijd:05-12-2014 om 16:25
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieNederland