FA. (1)

Gaston Klein - My Deer

Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!
Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Escaper

Lid sinds 2019
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Gaston Klein (1952)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageProefdruk
Proefdruk Zinklitho van Gaston Klein.
Handgesigneerd, gedateerd en titel  in potlood
Conditie goed op lichte vouw in papier na. (zie foto)

Handgesigneerd.
Conditie goed op lichte vouw in papier na. Zie foto

Gaston Klein (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Escaper

Lid sinds 2019
7 verkochte items
52 cm
58 cm
Starttijd:28-02-2022 om 13:50
Eindtijd:08-03-2022 om 22:48
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieBeesel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa