GASTON KLEIN - ORIGINEEL aquarel/litho uit 12.

GASTON KLEIN - ORIGINEEL aquarel/litho uit 12. kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Gaston Klein (1952)
TypeTekening / Aquarel

Betreft originele lithografie, ingevuld met aquarel uit oplage van 12. Dit is exemplaar 2 uit 1985.        Het werk is in potlood gesigneerd/genummerd en verkeert in onberispelijke staat.

Maat: 18x23 cm.

In combinatie met andere werken, bespaart u mogelijk verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:27-09-2014 om 11:19
Eindtijd:05-10-2014 om 11:19

Vink69
5 okt. / 08:55
€ 35