Geen titel

Geen titel kopen? Bied vanaf 450!
Geen titel kopen? Bied vanaf 450!Geen titel kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Christan7

0 verkochte items
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypeTekening / Aquarel

AFM. 24/30 cm. Hand gesigneerd, 1957

uniek werk met garantie van echtheid

Starttijd:12-08-2014 om 15:01
Eindtijd:22-08-2014 om 15:01
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieNederland