geen

geen kopen? Bied vanaf 500!
geen kopen? Bied vanaf 500!geen kopen? Bied vanaf 500!
  • Andre Dalhuisen (1932-1978)
TypeTekening / Aquarel

Landschap ; aquarel in bluwe en groen tinten.

aangekocht in 1977 op expositie.

ingelijst in aluminium lijst

in zeer goede staat

afmetingen incl.lijst 62x74cm

Andre Dalhuisen (1932-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Brounts

0 verkochte items
Starttijd:28-09-2016 om 17:10
Eindtijd:12-10-2016 om 17:10
Openingsbod € 500
Objectlocatie Nederland