Geert Jacobs - zonder titel C

Geert Jacobs - zonder titel C kopen? Bied vanaf 75!
Geert Jacobs - zonder titel C kopen? Bied vanaf 75!Geert Jacobs - zonder titel C kopen? Bied vanaf 75!
  • Geert Jacobs (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2008
TechniekGouache
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 18 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraaie werk in gemengde technieken  van Geert Jacobs.
De Nederlandse kunstenaar Geert Jacobs (1951, alias Cee Pollux om verwarring met schilderende naamgenoten te voorkomen) studeerde in de jaren zeventig aan de Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg. Na 20 jaar docentschap tekenen & handvaardigheid verruilt hij rond de eeuwwisseling het klaslokaal voor het atelier. Zijn werk kan als
lyrisch abstract beschouwd worden: krachtige kleuren, expressieve vormen, verrassend perspectief – even poëtisch als onheilspellend.

Vooral de ‘perfectie van de imperfectie’ boeit en inspireert hem om uiting te geven aan het onbenoembare.

U mag het vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. Want in het echt is nog veel mooier dan op de foto!

Het liefst ophalen maar op verantwoording van de koper kan het (goed verpakt) worden opgestuurd per aangetekende post.

Wij kunnen de inlijsting voor u verzorgen.
U kunt het werk ook kosteloos oplaten slaan in onze speciale opslagruimte om het na de corona-crisis op te halen.

Geert Jacobs (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
33 cm
43 cm
18 cm
26 cm
Starttijd:28-11-2022 om 15:17
Eindtijd:11-12-2022 om 22:43
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland