Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Stemmige lithografie van Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande, leerling van W. Roelofs en Felicien Rops. Het werk is al op leeftijd. De afdruk is in prima staat, de witranden om de prent heen vertonen wat ouderdomssporen.
U mag het vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Wij kunnen de inlijsting voor u verzorgen. U kunt het werk ook kosteloos op laten slaan in onze speciale opslagruimte om het later op te halen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50