Geert Kunen keramiek,vrouw

Geert Kunen keramiek,vrouw kopen? Bied vanaf 20!

Geert Kunen keramiek,vrouw

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Geert Kunen keramiek,vrouw kopen? Bied vanaf 20!Geert Kunen keramiek,vrouw kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Geert Kunen
TypeBeeld / Object

Geert Kunen keramiek boog achtige vrouwen beeld gesigneerd eind 20e eeuw beeldje is 19cm hoog bronsachtige kleur verkeerd in nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:18-02-2014 om 01:03
Eindtijd:23-02-2014 om 01:03

amma
21 feb. / 16:06
€ 20