Gemonogrammeerd 'MvW' , aquarel, duinlandschap

Gemonogrammeerd 'MvW' , aquarel, duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 5,00

Gemonogrammeerd 'MvW' , aquarel, duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Gemonogrammeerd 'MvW' , aquarel, duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

609 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Antieke aquarel (wat gebold door vocht) met monogram 'MvW'. Volgens etiket aan de achterzijde van de hand van Margaretha van Wisselingh (1855-1926).

Zichtmaat: 23 bij 33,5 cm. Afmeting inclusief lijst: 40,5 bij 50,5 cm.

De lijst is oud, maar vertoont randschades aan voor-en zijkanten.

Zie verder de foto's.

Ongespecificeerd

FA. (16)

609 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:19-09-2014 om 15:38
Eindtijd:28-09-2014 om 15:38

Biedingen (3):

kunstspeurder
26 sep. / 11:21
€ 5
11303
25 sep. / 17:03
€ 3
Kpd
20 sep. / 00:49
€ 1