Gena - Abstract Drie Luik - Verkocht

Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!
Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 240!
  • Gena (1982)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 3 st. x 120 x 30 cm.

Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
153 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
90 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-06-2020 om 17:26
Eindtijd:23-07-2020 om 19:57
Jhondoss2
23 jul. / 18:43
€ 240