Gena - Abstract “In Flight “

Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!
Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!Gena - Abstract “In Flight “ kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
131 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Gena (1982)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60 x 100 cm.

Verzendkosten Nederland, Belgie = €25,-

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
131 verkochte items
100 cm
60 cm

Starttijd:16-07-2021 om 20:37
Eindtijd:21-07-2021 om 22:34
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieHengelo, Nederland
VerzendingAlleen per koerier