FA. (1)

Gena - Circle of life

Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!
Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!Gena - Circle of life kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Gena (1982)
Jaartal2018
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed!

Formaat : 70 x 120 cm

Verzendkosten: Nederland en België = €35,-
Dit item valt onder de margeregeling

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
145 verkochte items
120 cm
70 cm
Starttijd:19-05-2022 om 14:36
Eindtijd:24-05-2022 om 21:27
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieHengelo, Nederland
VerzendingAlleen per koerier