Gena - Colorful Flowers - Verkocht

Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!
Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!
  • Gena (1982)
Jaartal2019
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 70x140cm3D

Origineel

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Gena
FA. (19)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
140 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2020 om 22:27
Eindtijd:07-03-2020 om 19:37
Fvoostveen
07 mrt. / 19:28
€ 250