Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 2019 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 70 x 140 cm, 3D.
Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland |
Objectlocatie | Hengelo, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 20:17 |
Eindtijd | 20-7-2021 om 21:14 |