Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 23-7-2021 om 18:57 |
Eindtijd | 3-9-2021 om 23:08 |