FA. (1)

Gena - Fantasy Planet

Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!
Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Gena
FA. (18)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Gena (1982)
Jaartal2022
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat 60x140cm3D
Dit item valt onder de margeregeling

Origineel Schilderij 3D

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

248 verkochte items
140 cm
60 cm
Starttijd:15-05-2022 om 16:53
Eindtijd:22-05-2022 om 22:46
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieHengelo , Nederland
VerzendingWereldwijd