Gena Genadyj - Abstract Circle of life - Verkocht

Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!
Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!Gena Genadyj - Abstract Circle of life kopen? Bied vanaf 200!
  • Gena Genadyj (1982)
Jaartal2018
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 80 x 120cm, 3D.

Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-

Gena Genadyj (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  GNart
FA. (9)

Lid sinds 2017
158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
120 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:21-11-2019 om 22:35
Eindtijd:26-11-2019 om 21:59
PascalDeRoeck
25 nov. / 20:21
€ 200