Gena Genadyj - Abstract - Verkocht

Gena Genadyj - Abstract kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 205,00

Gena Genadyj - Abstract kopen? Bied vanaf 175!Gena Genadyj - Abstract kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Bode

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Gena Genadyj (1982)
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract doek met mooie kleuren

Gena Genadyj (1982)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Bode

Lid sinds 2018
1 verkochte items
84 cm
84 cm
80 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 205,00
Starttijd:17-09-2018 om 08:47
Eindtijd:25-09-2018 om 22:15
Biedingen (5)
jipRIETVELD
25 sep. / 22:07
€ 205
Umut
25 sep. / 22:07
€ 200
Umut
25 sep. / 22:06
€ 195
jipRIETVELD
25 sep. / 22:06
€ 185
Umut
23 sep. / 22:18
€ 175