Gena Genadyj - LOVE

Gena Genadyj - LOVE  kopen? Bied vanaf 320!
Gena Genadyj - LOVE  kopen? Bied vanaf 320!Gena Genadyj - LOVE  kopen? Bied vanaf 320!Gena Genadyj - LOVE  kopen? Bied vanaf 320!

Geplaatst door  alexlanssens

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gena Genadyj (1982)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek op 3 D Doek

Gena Genadyj (1982)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  alexlanssens

Lid sinds 2018
verkochte items
100 cm
100 cm
Starttijd:15-07-2018 om 21:34
Eindtijd:27-07-2018 om 20:27
Openingsbod€ 320
Objectlocatienieuwpoort, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie